SPOZNAJTE PROJEKT

 

Predstavujeme Vám developerský projekt ,,NOVÁ TEHELŇA ĽUBICA“ . Názov projektu sa nesie v duchu minulosti, kde kedysi na tomto mieste stála tehelňa. Developerský projekt patrí k najväčšiemu projektu výstavby bytov v rámci obce Ľubica, ktorý odráža trend kvalitného bývania. Zámerom developera je integrovať novú výstavbu do moderných architektonických trendov a zároveň rešpektovať atmosféru tejto časti obce. Z pohľadu pokojného bývania blízkosti prírody, dopravnej dostupnosti a kompletnej občianskej vybavenosti sa projekt ,,NOVÁ TEHELŇA ĽUBICA“ stáva ideálnou a lukratívnou voľbou na bývanie.

V projekte sa ráta s výstavbou štyroch bytových domov, ktorý je rozdelený na 2.etapy. V 1.etape budú dva bytové domy (A a B) so spojenou podzemnou garážou. Z rôznorodej dispozície bytov si vyberú i náročnejší z Vás. Hodnotové dispozície bytov doplnené o materiály v nadštandardnej kvalite a v dlhodobo udržateľnom prevedení. Sedlové strechy budú zapadať do horského prostredia. Bytové domy sú navrhnuté ako nízko energetické budovy, ktoré spĺňajú energetickú triedu A0, čo predstavuje výrazne nižšie náklady na bývanie a energetickú úsporu.

Jeden bytový dom je navrhnutý ako 4 podlažná budova s 1 podzemným podlažím s výťahom. Má kapacitu 30 bytových jednotiek. V ponuke sú byty v štruktúre 2-izbové – 22 bytov a 3- izbové – 8 bytov, pivničné priestory, miestnosť na bicykle.

Neoddeliteľnou súčasťou bude vybudovanie i dostatočného množstva garážových ako i vonkajších parkovacích státí. V podzemnej garáži sa nachádza 25 parkovacích miest a 13 vonkajších parkovacích miest. Parkovať budete svoje auto v garáži priamo pod domom, vyjdete výťahom a vstúpite do priestoru Vášho bytu, ktorý je navrhnutý iba pre Vás.

 

POPIS STAVBY

 • železobetónové pilóty
 • monolitické železobetónové konštrukcie
 • obvodové a výplňové murivo – pálená tehla
 • strešná konštrukcia – sedlová strecha, väzníkový krov, krytina – falcovaný plech
 • plastové okná – trojsklo, sedem komorové
 • protipožiarne bezpečnostné dvere
 • zateplenie fasády – hr. 20 cm
 • vápenno cementové omietky
 • piesko cementové podlahy
 • plynové teplovodné podlahové vykurovanie
 • rozvody elektroinštalácie – ističe, vypínače, zásuvky
 • telekomunikácie – káblová TV, internet
 • prístupové cestné komunikácie, inžinierske siete – voda, kanál, plyn, elektrina, optika

Parkovanie v podzemnej garáži pod bytovým domom

Bytový dom s energetickou triedou A0

Dobrá občianska vybavenosť

Výťah

Jedinečná investična príležitosť

Atraktívna lokalita na bývanie

Pivnica v cene

ATRAKTÍVNA LOKALITA

 

Obec Ľubica leží na severovýchode Slovenska pod Vysokými Tatrami v nadmorskej výške 630 m v tesnej blízkosti okresného mesta Kežmarok.

PONUKA BYTOV

 

V projekte sa ráta s výstavbou štyroch bytových domov, ktorý je rozdelený na 2.etapy. V 1.etape budú dva bytové domy (A a B) so spojenou podzemnou garážou.

Jeden bytový dom má kapacitu 30 bytových jednotiek. V ponuke sú byty v štruktúre 2-izbové – 22 bytov3- izbové – 8 bytov, pivničné priestory, miestnosť na bicykle.

 

Predpokladaný harmonogram

výstavby 1. etapy Bytový dom A

O DEVELOPEROVI

 

Investor projektu spoločnosť MK STAVBY 2, s.r.o. vznikla z dvoch samostatných podnikateľských subjektov Invest Harmónia, s.r.o. a MK STAVBY s.r.o. pôsobiacich v stavebnej a developerskej činnosti.
Filozofiou nás ako developera je integrovať novú výstavbu do moderných architektonických trendov a zároveň rešpektovať atmosféru okolia. K svojim zákazníkom a partnerom sa správame vždy korektne a čestne.

o developerovi

Kontaktujte nás

Manažér predaja projektu

info@bytylubica.sk
tel.: +421 940 706 688